Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Zerwana - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Sienkiewicza

Wieliczka(Zerwana + 22 km)

3 100 000 zł309 m² 10 032,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:596 m²

Na sprzedaż: budynek przy ul. Sienkiewicza w Wieliczce, wybudowany w latach 2007 2009, położony na działkach o łącznej powierzchni 0,0596 ha. Jest to budynek trzykondygnacyjny (parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zakrzów

Zakrzów(Zerwana + 22 km)

5 200 000 zł800 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:58 m²

Mamy przyjemność zaprezentować halę produkcyjno magazynową z zapleczem biurowo socjalnym oraz częścią mieszkalną zlokalizowaną w miejscowości Zakrzów, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

76 200 zł15,30 m² 4 980,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal W kamienicy na starym mieście Świetna lokalizacja | Blisko Rynku Głównego | Historyczna kamienica ****** nieruchomość: lokal znajduje się na poziomie piwnic, powierzchnia wynosi 15,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł280 m² 9 464,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kraków Bronowice budynek biurowy 280 m2 Nieruchomość: wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni całkowitej 280 m2 (pum około 220m2) z 2012 roku, zlokalizowany w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Kraków

Górka Narodowa,Kraków(Zerwana + 13 km)

2 490 000 zł302,60 m² 8 228,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m (użytkowej 270,3 m ), położony na działce 6,97.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Kraków

Krowodrza,Kraków(Zerwana + 13 km)

19 990 000 zł2 700 m² 7 403,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Budynek w pełni skomercjalizowany z długimi terminami umów z Najemcami. Duży potencjał inwestycyjny w przyszłości. Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem magazynowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bolechowice

Bolechowice(Zerwana + 14 km)

1 300 000 zł2 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż budynek z przyległymi szklarniami, położony na działce budowlanej o powierzchni ok. 20 arów (do wydzielenia z większej.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż ogrzewany

Ruczaj,Kraków(Zerwana + 13 km)

100 000 zł18 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Miejsce postojowe w garażu podziemnym - ul. Chmieleniec, ruczaj | 18 m | 100 000 zł Na sprzedaż wygodne miejsce postojowe o powierzchni 18 m w garażu podziemnym przy ul. Chmieleniec.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Zerwana

Zerwana,małopolskie

1 245 000 zł160 m² 7 781 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

TO jest nowa oferta! tylko U nas Wyjątkowy dom za Michałowicami, idealny pod biura, siedzibę firmy, bezpośrednio przy drodze S7, świetna ekspozycja pod reklamę, możliwość zrobienia parkingu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Marchołta

Prądnik Czerwony,Kraków(Zerwana + 13 km)

120 000 zł14 m² 8 275,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Garaż 14,50 m | osobna kw | miejsce przed garażem | Marchołta Premium Estates prezentuje na sprzedaż garaż jednostanowiskowy o powierzchni 14,60 m zlokalizowany przy ul. Marchołta.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij